کارتون یو

برترین انیمیشن های کوتاه برنده اسکار

برای خیلی از دوستان جای سوال است که جایزه اسکار چیست در ادامه توضیحی مختصر و کوتاه در مورد این جایزه برای شما می نویسم که امیدوارم برای شما دوستان مفید واقع بشود.

جایزه اسکار (لغت انگلیسی : Oscars ) یک جایزه با ارزش است که هر ساله در یک جشن بزرگ به بهترین فعالان عرصه سینما داده می شود.این جایزه از طرف آکادمی علوم و هنرهای تصاویر متحرک در آمریکا داده می شود.جایزه اسکار یکی از نه جایزه این آکادمی است برای بخش های دیگر مثل تئاتر جایزه تونی برای بخش موسیقی جایزه گرمی و برای بخش تلویزیون امی در نظر گرفته شده است.اولین جایزه اسکار در سال ۱۹۲۶ در هتل روزولت هالیوود با حضور بیش از ۲۰۰ نفر تماشاگر برگذار شد.جایزه اسکار یک تندیس طلائی رنگ با ارتفاع ۳۴ سانتی متر می باشد که یک حلقه فیلم ۵ پر را روی یک شمشیر قرار داده است این ۵ پر نشانه تهیه کنندگان، کارگردانان، بازیگران، تکنیسینها و نویسندگان است.در ادامه می توایند انیمیشن های کوتاه برنده جایزه اسکار را ببنید و دانلود کنید.

انیمیشن های کوتاه برنده جایزه اسکار از سال ۲۰۰۶ تا کنون

.

برنده جایزه اسکار بهترین انیمیشن کوتاه در سال ۲۰۰۶ انیمیشن ۲۸ دقیقه ای ماه و پسر(The Moon And The Son 2005) بود که توسط جان کیمکر در سال ۲۰۰۵ ساخته شد.برای دانلود انیمیشن اینجا را کلیک کنید.

.

برنده جایزه اسکار بهترین انیمیشن کوتاه در سال ۲۰۰۷ انیمیشن  ۱۵ دقیقه ای شاعر دانمارکی (The Danish Poet 2006) بود که توسط توریل کوو در سال ۲۰۰۶ ساخته شد.برای دانلود انیمیشن اینجا را کلیک کنید.

.

برنده جایز اسکار بهترین انیمیشن کوتاه در سال ۲۰۰۸ انیمیشن ۳۳ دقیقه ای پیتر و گرگ (Peter & the Wolf 2006) بود که توسط سوزی تمپلتون در سال ۲۰۰۸ ساخته شد.برای دانلود انیمیشن اینجا اینجا را کلیک کنید.

.

برنده جایزه اسکار بهترین انیمیشن کوتاه در سال ۲۰۰۹ انیمیشن ۱۲ دقیقه ای خانه ای از مکعب های کوچک (House Of Small Cubes – La Maison en Petits Cubes 2008) بود که توسط کونیو کاتو در سال ۲۰۰۸ ساخته شد.برای دانلود انیمیشن اینجا را کلیک کنید.

.

برنده جایزه اسکار بهترین انیمیشن کوتاه در سال ۲۰۱۰ انیمیشن ۱۶ دقیقه ای شهر لوگوها (Logorama 2009) بود که توسط فرانسیس آلوکس در سال ۲۰۰۹ ساخته شد.برای دانلود انیمیشن اینجا را کلیک کنید.

.

برنده جایز اسکار بهترین انیمیشن کوتاه در سال ۲۰۱۱ انیمیشن ۱۶ دقیقه ای گمشده (The Lost Thing 2010) بود که محصول کمپانی Passion Pictures که در سال ۲۰۱۰ ساخته شد.برای دانلود انیمیشن اینجا را کلیک کنید.

.

برنده جایزه اسکار بهترین انیمیشن کوتاه در سال ۲۰۱۲ انیمیشن ۱۵ دقیقه ای کتاب های پرنده آقای موریس لسمور (The Fantastic Flying Books of Mr. Morris Lessmore 2011) بود که توسط ویلیام جویس ، براندون اولدنبورگ در سال ۲۰۱۱ ساخته شد.برای دانلود انیمیشن اینجا را کلیک کنید.

.

برنده جایزه اسکار بهترین انیمیشن کوتاه در سال ۲۰۱۳ انیمیشن ۷ دقیقه ای مرد کاغذی (Paperman 2012) بود که توسط جان کارس در سال ۲۰۱۲ ساخته شد.برای دانلود انیمیشن اینجا را کلیک کنید.

.

برنده جایزه اسکار بهترین انیمیشن کوتاه در سال ۲۰۱۴ انیمیشن ۱۱ دقیقه ای آقای هابلوت (Mr Hublot 2013) بود که توسط لارنت ویتز ، الکساندر اسپیگارس در سال ۲۰۱۳ ساخته شد.برای دانلود انیمیشن اینجا را کلیک کنید.

.

برنده جایزه اسکار بهترین انیمیشن کوتاه ۲۰۱۵ انیمیشن ۶ دقیقه ای ضیافت (Feast 2014) بود که توسط پاتریک آزبورن در سال ۲۰۱۵ ساخته شد.برای دانلود انیمیشن اینجا را کلیک کنید.

.

برنده جایزه اسکار بهترین انیمیشن کوتاه در سال ۲۰۱۶ انیمیشن ۱۱ دقیقه ای (Bear Story 2014) بود که توسط گابریل اسوریو وارگاس در سال ۲۰۱۴ ساخته شد.برای دانلود انیمیشن اینجا کلیک کنید.

 

به این پست امتیاز دهید.
چقدر به این مطلب علاقه داشتید؟

4 نظر تا کنون ارسال شده است.

ملیکا در دوشنبه , ۲ مرداد ۱۳۹۶ گفته :

چه باحال ^_^ عالی بود ممنون?

ADMIN در دوشنبه , ۲ مرداد ۱۳۹۶ گفته :

سلام وقت بخیر
خواهش می کنم

ali در پنج شنبه , ۵ مرداد ۱۳۹۶ گفته :

سلام دمتون گرم خیلی سایت خوبی دارید

ADMIN در پنج شنبه , ۵ مرداد ۱۳۹۶ گفته :

سلام زنده باشید دوست عزیز شما لطف دارید